Serwis samochodowy Grodowiec

Dobry serwis samochodowy w Grodowcu

SZOCIK JAN AUTOSERWIS działa na rynku od 1996 roku. Obecnie w naszym serwisie znajduje się dwa wysoko wyspecjalizowane stanowiska pracy, z nowoczesnym wyposażeniem i wykwalifikowanym zespołem. Ciągle się rozwijamy i nawiązujemy nowe współprace biznesowe po to, aby oferować naszym Klientom najwyższą jakość usług w najlepszej cenie.

W naszym warsztacie świadczymy pełen zakres usług związanych z diagnostyką i naprawami samochodów osobowych wszystkich marek. Specjalizujemy się w mechanice ogólnej oraz diagnostyce samochodowej, a także serwisie ogumienia. Współpracujemy z wieloma dostawcami części, narzędzi warsztatowych i sprzętu diagnostycznego.

Mimo, że posiadamy wieloletnie doświadczenie, ciągle podnosimy swoje kwalifikacje. Idziemy krok w krok za zmieniającą się motoryzacją, szkolimy się w nowych rozwiązaniach technologicznych, testujemy nowoczesne urządzenia do diagnostyki i napraw - ogólnie mówiąc: nie boimy się nowego! Bez względu, czy jeździsz 20-letnim Fordem czy nową Toyotą, jeśli szukasz dobrego serwisu samochodowego w powiecie polkowickim- zapraszamy!

Zobacz naszą ofertę »

 

Naszym Klientom zapewniamy:

  • Konkurencyjne ceny

  • Szybką naprawę bez kolejek

  • Pełną kontrolę kosztów naprawy

Części, z którymi daleko zajedziesz

Kadra i dobry sprzęt to tylko połowa sukcesu. Aby klienci mogli cieszyć się z fachowej naprawy swojego auta, potrzebne są jeszcze do tego solidne podzespoły! Dlatego w naszym serwisie znajdziesz:

  • części oryginalne,
  • części zamienne znanych marek - dedykowane dla Twojego modelu pojazdu (po numerze VIN),
  • nowoczesne podzespoły zamienne marki ProfiPower.

To Ty decydujesz, które z nich trafią do Twojego samochodu podczas naprawy.

Jesteśmy transparentni w kosztach naszych usług. Zawsze pytamy klienta przed podjęciem decyzji o dodatkowych naprawach. Doradzamy również, jeśli dana część nie wymaga jeszcze wymiany - nie narażamy na niepotrzebne wydatki.

Jeśli chcesz mieć sprawne auto i pieniądze w portfelu, odwiedź nasz serwis!

Skontaktuj się »